Квадрокоптер x6 plus
- Виробник: RC
- Модель: R6CX
| Модель | RC X6 PLUS |
| Ємність аккумулятору | 3.7V 1800mAh |
| Вага | 100г |
| Дальність керування | До 100 м |
| Датчики | Барометр, Гіроскоп, Датчик запобігання перешкодам |
| Колір | Чорний |
| Мотори | Колекторні |
| Особливості | 4K камера, Кілька режимів швидкості |
| Підвіс | Немає |
| Підтримка карт пам'яті | Немає |
| Пульт дистанційного керування | 3 батарейки АА типу (йдуть в комплекті) |
| Роздільна здатність фото та відео | 1280x720 |
| Розміри | 250мм x 230мм x 45мм |
| Тип | Готова модель |
| Функції | Запобігання перешкодам, Режим FPV, Утримання висоти, Автозліт і автопосадка, Режим Headless, Функція повернення додому, Перевороти на 360 градусів |
| Час заряджання | Близько 2 годин |
| Час польоту | До 30 хвилин (на двох акумуляторах) |
| В Комплект входить: | |
| 1➤ | Квадрокоптер |
| 2➤ | Пульт керування |
| 3➤ | Акумулятор 2шт |
| 4➤ | Кабель USB для заряджання |
| 5➤ | Захист на гвинти |
| 6➤ | Комплект запасних пропелерів |
| 7➤ | Кейс |
| 8➤ | Інструкція |
- Наявність: Немає в наявності
УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ОБМІНУ ТОВАРУ
Ви можете повернути товар або обміняти його відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», якщо:
1. Товар не був у вживанні і не має слідів використання споживачем: подряпин, сколів, потертостей, плям і т.д.;
2. Товар зберігає товарний вигляд та свої споживчі властивості.
Ознайомитися детальніше можна тут.
Опис
Дрон X6 PLUS - чудова бюджетна іграшка з камерою
Знайомтесь, це квадрокоптер RC X6 Plus, що відрізняється легким керуванням, маневреністю, наявністю корисних інтелектуальних режимів та хорошою автономністю.
Модель отримала стильний дизайн, ударостійкий корпус із складеною конструкцією, невеликі габарити та яскраве підсвічування. Використовуйте комплектні захисні накладки на гвинти, щоб підвищити безпеку користування під час польотів.
Зверніть увагу, що при купівлі квадрокоптера X6 Plus в нашому інтернет магазині Kvadrocopter, ви отримуєте додаткову акумуляторну батарею в комплекті! Також як бонус ми даємо посадковий майданчик на 40 сантиметрів у подарунок.
Літальний апарат працює на колекторних моторах та має фронтальну камеру з можливістю регулювання кута нахилу. Вона призначена створювати фото та відео хорошої якості з трансляцією зображення в реальному часі за допомогою додатка, який ви маєте встановити на телефон.

Безпілотник X6 – це відмінний вибір для дітей та пілотів-початківців, адже пристроєм дуже просто керувати. Він чудово підходить для навчання управлінню або розваг вдома або на вулиці.
Радіокерований дрон отримав функцію запобігання перешкодам, що дозволяє ефективно уникати зіткнення в повітрі. Також коптер має барометр та 6-осьовий гіроскоп, що відповідають за стабільність польоту.
Крім того, X6 PLUS володіє функцією утримання висоти в одному положенні, автоматичним приземленням та зльотом однією кнопкою. Дрон виконує повернення до пульта за командою пілота та підтримує режим Headless Mode. Квадрик має кілька режимів швидкості і здійснює фліпи.
Максимальна тривалість польоту на акумуляторі 1800 мАг - до 15 хвилин на одному заряді. Квадрокоптер здатний пересуватись на дистанцію до 100 метрів.

Рекомендовані товари
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.
