Квадрокоптер l900 pro orange
- Виробник: LYZRC
- Модель: LL9PO
| Модель | LYZRC L900 Pro |
| Ємність аккумулятору | 7.4V 2200mAh |
| Вага | 205г |
| Дальність керування | До 1200 м |
| Датчики | Барометр, GPS, Оптичний датчик, Гіроскоп |
| Колір | Помаранчевий |
| Мотори | Безколекторні |
| Особливості | 4K камера, Три режими швидкості |
| Підвіс | Немає |
| Підтримка карт пам'яті | Немає |
| Пульт дистанційного керування | Акумулятор Li-Pol 3,7 V 400 mAh |
| Роздільна здатність фото та відео | фото - 4096х3072, відео - 2048х1080 |
| Розміри | 320мм х 320мм х 50мм |
| Тип | Готова модель |
| Функції | Оптичне позиціонування, Режим FPV, GPS система, Утримання висоти, Режим «Слідуй за мною», «Політ по точках», «Обліт точки інтересу», Автозліт і автопосадка, Автоповернення |
| Час заряджання | Близько 4 годин |
| Час польоту | До 28 хвилин |
| В Комплект входить: | |
| 1➤ | Квадрокоптер |
| 2➤ | Пульт керування |
| 3➤ | Акумулятор |
| 4➤ | Кабель USB для заряджання |
| 5➤ | Комплект запасних пропелерів |
| 6➤ | Кейс |
| 7➤ | Інструкція |
- Наявність: Немає в наявності
УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ОБМІНУ ТОВАРУ
Ви можете повернути товар або обміняти його відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», якщо:
1. Товар не був у вживанні і не має слідів використання споживачем: подряпин, сколів, потертостей, плям і т.д.;
2. Товар зберігає товарний вигляд та свої споживчі властивості.
Ознайомитися детальніше можна тут.
Опис
Недорогий квадрокоптер L900 Pro з великими можливостями
Квадрокоптер L900 Pro – радіокерований дрон від LYZRC, який пропонує хорошу функціональність за невелику ціну. Ця модель чудово підходить дітям на розваги та охочим легко навчитися навичкам пілотування. При цьому ви отримуєте всі сучасні функції, що містяться в коптерах дорожчого сегмента.

Виробник обладнав квадрокоптер L900 Pro потужними безщітковими двигунами. Такі двигуни здатні прослужити довгий час, витримуючи навантаження, допомагати безпілотнику летіти досить тихо і з великою швидкістю.
Крім цікавого дизайну, портативний дрон має компактні розміри, легко складається, виконаний із міцного пластику. Вага квадрокоптера L900 Pro становить до 250 грамів, так що сміливо беріть пристрій із собою в подорож, адже його не потрібно реєструвати.
Можливості зйомки
Дрон l900pro відрізняється якісною передньою 4K камерою з ESC, яка чудово підходить для аматорської зйомки. Камера може регулювати кут нахилу, створювати знімки та відео, передаючи їх у реальному часі.
Завдяки наявності іншої камери квадрокоптер L900 Pro краще поводиться в повітрі. Вона виконує роль оптичного датчика потоку, підвищуючи плавність зйомки пристрою.
Льотні характеристики
Квадрокоптер L900 Pro дуже простий в управлінні, тому стане чудовим вибором для новачків. Вбудована навігаційна система GPS робить політ більш контрольованим, вона відповідає за точне місцерозташування та орієнтацію у просторі. За допомогою барометра літальний апарат надійно утримує висоту.
.png)
До інших функцій та режимів квадрокоптера l900 Pro належать:
- Функція Follow me
- Point of Interest
- Режим Waypoint (Політ за точками)
- Автоматичний зліт та посадка (натисканням однієї кнопки)
- Режим Headless mode
- Автоматичне повернення (RTH)
Режим повернення в точку зльоту Return to Home активується за низького заряду АКБ або втрати сигналу з пульта або за командою пілота. Дрон LYZRC L900 Pro може перемикатися між швидкостями.
Час та дальність польоту
Автономність роботи квадрокоптеру l900 pro на висоті. Дрон літає на літій-іонному акумуляторі 7,4V 2200mAh. Він дасть можливість перебувати в повітрі до 28 хвилин на повному заряді. Час заряджання триває до 240 хвилин. У невеликому зручному пульті дистанційного керування з екраном також є батарея.
.png)
Як заявляє бренд, відстань керування l900 pro квадрокоптера – до 1200 метрів. Пам'ятайте, для сумісності квадрокоптера L900 pro та вашого мобільного пристрою необхідно перевірити його підтримку стандарту WIFI 802.11ac 5 Ghz.
Де краще взяти квадрокоптер l900 pro?
В інтернет-магазині Kvadrocopter можна вигідно купити квадрокоптер l900 pro з доставкою по Україні. Якщо вас щось цікавить або хочете докладну консультацію, перш ніж купити квадрокоптер l900pro, зверніться до наших менеджерів, вони мають великий досвід роботи з коптерами.
На сайті представлена тільки оригінальна продукція з гарантією якості – дрони на радіокеруванні, аксесуари та запчастини за найнижчими цінами. Щоразу перед відправкою наші фахівці перевіряють товар.
Рекомендовані товари
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.
