Квадрокоптер e99 pro max
- Виробник: RC
- Модель: R9EMB
| Модель | RC E99 Max Pro |
| Ємність аккумулятору | 3.7V 1800mAh |
| Вага | 120г |
| Дальність керування | До 100 м |
| Датчики | Барометр, Оптичний датчик, Гіроскоп |
| Колір | Чорний |
| Мотори | Безколекторні |
| Особливості | 4K та HD камери, Кілька режимів швидкості |
| Підвіс | Немає |
| Підтримка карт пам'яті | Немає |
| Пульт дистанційного керування | 3 батарейки АА типу (йдуть в комплекті) |
| Роздільна здатність фото та відео | 1280x720 |
| Розміри | 290мм x 250мм x 60мм |
| Тип | Готова модель |
| Функції | Оптичне позиціонування, Режим FPV, Утримання висоти, Автозліт і автопосадка, Режим Headless, Функція повернення додому, Перевороти на 360 градусів |
| Час заряджання | Близько 1 години |
| Час польоту | До 40 хвилин (на двох акумуляторах) |
| В Комплект входить: | |
| 1➤ | Квадрокоптер |
| 2➤ | Пульт керування |
| 3➤ | Акумулятор 2шт |
| 4➤ | Кабель USB для заряджання |
| 6➤ | Комплект запасних пропелерів |
| 7➤ | Кейс |
| 8➤ | Інструкція |
- Наявність: Немає в наявності
УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ОБМІНУ ТОВАРУ
Ви можете повернути товар або обміняти його відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», якщо:
1. Товар не був у вживанні і не має слідів використання споживачем: подряпин, сколів, потертостей, плям і т.д.;
2. Товар зберігає товарний вигляд та свої споживчі властивості.
Ознайомитися детальніше можна тут.
Опис
Багатофункціональний дрон E99 PRO MAX
Квадрокоптер RC E99 Max – чудова модель, що пропонує широкі можливості, легкість управління та чудовий показник автономної роботи. Купляючи квадрокоптер E99 Pro Max в інтернет-магазині KVADROCOPTER, ви отримаєте запасний акумулятор в комплекті.
Дрон за допомогою фронтальної камери, що підтримує регулювання кута нахилу, може створювати фото та відео від першої особи. Зображення з камери транслюється в режимі реального часу. Додаткова камера, розташована внизу, потрібна для оптичного позиціонування і плавнішого пересування в повітрі.
Безпілотник отримав безколекторні двигуни, які допомагають розвивати значну швидкість. Мотори потужні і надійні в роботі, до того ж, вони досить тихі.

Бюджетний квадрокоптер RC E99 MAX є ідеальним вибором літального апарату з гарною функціональністю і маневреністю для дітей та пілотів без досвіду. Модель володіє гіроскопом і барометром з функцією утримання висоти, що забезпечує стабільний політ.
Також радує наявність функції повернення додому, автоматичного зльоту і посадки однією кнопкою, безголового режиму, кільках швидкісних рівнів та можливості виконувати перевороти на 360 градусів.
Акумуляторна батарея Lipo 3,7 В 1800 мАг живить квадрокоптер до 20 хвилин на одному заряді. Дроном можна літати на відстані, що не перевищує 100 метрів. Для живлення пульта дистанційного керування необхідно 3 батареї 1,5 AA.
Коптер виконаний у міцному корпусі зі складеною конструкцією. Пристрій має невеликі розміри та вагу, яскраве світлодіодне підсвічування.

Рекомендовані товари
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.
